Helló, Füstlizer! A Sága praktikus parizerszeletelőjét imádják a gyerekek. Töltsd le a 23 ajándék kifestőt!
Nem különösebben tűnt fel, hogy két 400 g-os Sága midi parizerhez most egy praktikus műanyag szeletelő jár. A fiam persze rögtön kiszúrta! A kupakszerű alkalmatosságot rá kell helyezni a parizerrúdra, egy kicsit tekerni kell rajta, s máris a kezünkben a vékonyra szelt párizsi. Kipróbáltam és rájöttem, hogy ez az apróság kifejezetten jópofa – praktikus, könnyen használható. A kisiskolás is tesztelte; jelentem, azóta csak ő szeletelhet vele, gyakorlatilag elkommunizálta.
Csak ajánlani tudom, érdemes hazavinni, ha az élelmiszerboltban találkozol vele, feltéve, hogy szeretitek is ezeket felvágottakat, mert a vastagsága miatt csak ehhez a kiszereléshez jó.
A Sága marketingje egyébként kifejezetten kreatív és gyerekbarát; cuki állatok – oroszlán, dinó, kutya, elefánt – figyelnek az elsősorban gyerekeknek szánt felvágottak, párizsik, sonkák, virslik csomagolásán. A bohém márkafigurákkal színezők és kifestők is készültek, melyek ingyen letölthetők a cég weboldaláról.
A 23 ingyenes színező itt érhető el >>
Új márkanév a Ságától: Füstlizer
A Sága a 17 éves Füstli márkanév sikerére alapozva új márkanévvel forgalmazza közkedvelt pulykapárizsi termékeit. A Sága pulykapárizsikat mostantól Füstlizernek hívják. Laktózmentes sajttal töltött párizsival bővült a kínálatuk, ami 90 g-os szeletelt és 400 g-os midi változatban kapható.

Alapító-főszerkesztő
Több mint két évtizedet töltöttem az írott média világában, szinte minden klasszikus sajtóműfajban kipróbálhattam magam újságíróként, szerkesztőként. 2006-2012 között leginkább építészeti szakújságíróként, PR-szakemberként voltam aktív, szakmai kiadványok és rendezvények létrejöttében közreműködtem.
Az eletszepitok.hu weboldalt 2013-ban hoztam létre.
2018-ban visszakanyarodtam eredeti hivatásomhoz; gyermekjóléti alapellátás keretében általános és középiskolásokkal foglalkozom, prevenciós, edukációs, pályaorientációt támogató foglalkozásokat tartok, érdeklődésem középpontjában az élménypedagógia, a tanulásmódszertan, a szociális kompetenciafejlesztés és a készségfejlesztés áll. A Semmelweis Egyetem Mentálhigiéné Intézetben szereztem mesterdiplomát, okleveles szociális munkás, felsőfokú intézményi kommunikátor, újságíró és kiadványszerkesztő képesítésekkel rendelkezem.