Soproni séta
Egy képzeletbeli séta Sopronban, a hűség városában Kisklauval, az ő hangulatában. A hűség városa elnevezés abból fakad, hogy 1921-ben a város népszavazással döntött arról, hogy Magyarország része kíván maradni.
Tornyok és háztetők
A város jelképe a Tűztorony, a 200 csigalépcső megtétele után számos másik tornyot (Kecske templom tornya, Evangelikus templom tornya, Esernyős ház) megfigyelhetünk a város felett.
A háztetők a műemlékvárosban.
Várfalsétány
Sopron belvárosát egykor hármas várfalöv vette körül, melyet a Várfalsétányon láthatunk.
Látnivalók, a teljesség igénye nélkül
Petőfi Színház – a belvárosban, a Petőfi téren – 1840-ben épült fel először, majd 1909-ben Medgyaszay István tervei alapján újjáépítették.
Gambrinus-ház – az épületet Luxemburgi Zsigmond király adományozta Sopronnak 1422-ben városháza céljára, amely 1496-ig működött itt.
Hubertusz-kilátó – jelen állapotában a harmadik kilátó a város ezen pontján. Az elsőt 1903-ban építették, majd 1926-ban lebontották, a másodikat a második világháború pusztította el, a most látható 2004-ben épült.
Utcák
Alsólővér utca, Kolostor utca, Szent György utca, Templom utca, Új utca
Szökőkutak, hangulatok és néhány kedvelt hely Kisklau szemével
A fotókat készítette: Kisklau | Pölcz Klaudia Photography
Összeállította: Király-Dobos Beatrix
2011-ben kezdődött a történetem. Online magazinként 2013 óta létezem. Igyekszem kreatívan, tartalmi és stílusbeli következetességgel élni az alkotói szabadságommal.