Új esztendő újat hozzon, régi jótól meg ne fosszon!
2020. január elseje.
2020. 01. 01.
Mintha a rend, a rendezettség jelenítődne meg a mai dátumban. Leírva a 2020-as év is ezt az érzetet kelti, 2-0-2-0, mintha az egyszerűség, egyszerűsítés, a rend, a rendteremtés fontosságáról üzenne. Akár ez is lehetne a feladatunk idén – nyilván mindenkinek másról szól majd 2020.
A Szépítők Magazin 2020. február 14-én lesz 7 éves, ha elődjét, az Életszépítők blogot és az Életszépítők néven 2011-ben indított, azóta aktív Facebook oldalt nem számítom bele.
Hét év hosszú idő, házasságban vízválasztó évfordulónak tartják. Akik már az első, „gyerekcipős” időszakban is ismerték az magazint, érzékelhették, érzékelhetik a változásait. Amikor elkezdődött, senki nem hitte – magam sem -, hogy fennmarad 2020-ig. Voltak nehéz, kifejezetten nehéz időszakok is, de valahogy mindig átlendültem a nehézségeken. Számomra komoly tanítómester: kitartásra nevel, lendületben tart, és a legkülönfélébb kihívásokon keresztül erősít.
Bár hangzatos marketingszövegnek tűnhet, nagyon is valóságos, hogy
a Szépítők Magazin szeretettel készül.
2020-ban is így lesz.
Köszönjük Olvasóink figyelmét, szerzőtársaim nevében is boldog új esztendőt kívánok!
Bort, búzát, békességet, sötétségben fényességet!
Új esztendő újat hozzon, régi jótól meg ne fosszon.
Ki barát volt, az maradjon, ki elindult, az haladjon!
A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Alapító-főszerkesztő
Több mint két évtizedet töltöttem az írott média világában, szinte minden klasszikus sajtóműfajban kipróbálhattam magam újságíróként, szerkesztőként. 2006-2012 között építészeti szakújságíróként, PR-szakemberként voltam aktív, szakmai kiadványok és rendezvények létrejöttében közreműködtem. Az eletszepitok.hu weboldalt 2013-ban hoztam létre.
2018-ban visszakanyarodtam eredeti hivatásomhoz; gyermekjóléti alapellátás keretében általános és középiskolásokkal foglalkozom, prevenciós, edukációs, pályaorientációt támogató foglalkozásokat tartok, érdeklődésem középpontjában az élménypedagógia, a szociális kompetenciafejlesztés és a készségfejlesztés áll. A Semmelweis Egyetem Mentálhigiéné Intézetben szereztem mesterdiplomát, okleveles szociális munkás, felsőfokú intézményi kommunikátor, újságíró és kiadványszerkesztő képesítésekkel rendelkezem.